Arlod Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi

- - Okunma Sayısı : 1547

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) yeni yönetim kurulunu belirledi. Dün Kadıköy'de bulunan dernek binasında yapılan Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında dernek başkanlığına Adnan Ağaçlı (Ağaçlı Petrol) oy çokluğuyla getirildi.

Dünkü Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde kulislerde dernek Başkan Yardımcısı Hakan Albayrak'ın (Mer-Tur) başkanlığa getirileceği konuşulurken, toplantıdan sürpriz bir sonuç çıktı. Dernek, dün belirlediği yeni başkanıyla Ankara'da daha etkin olma stratejisini uygulayacak.

Hakan Albayrak yeniden Başkan Yardımcılığı görevinde kalırken yönetim kurulunda 2 değişiklik daha yapıldı.

www.taşımacılar.com olarak izlediğimiz Yönetim Kurulu sonrasında, sorularımızı yanıtlayan yeni başkan Adnan Ağaçlı ve Hakan Albayrak, ARLOD'da güçlü bir vizyon kazandırma amacında olduklarını yineledi. Yapılan toplantı sonrasında yeni başkanı öncelikle tebrik eden ARLOD'un ilk başkanı Hakan Ertik oldu. OMSAN Genel Müdürlüğü görevinden sürpriz bir şekilde ayrılan Hakan Ertik, tüzük gereği ARLOD'un da başkanlığını bırakmak durumunda kalmıştı.

Yönetim Kurulu toplantısında yeniden Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen isimler şöyle:

Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Albayrak, Cem Eker, Genel Sekreter Ömer Küçüksarı, Sayman Ömer Gürsoy.

Denetleme Kurulu Üyeleri: Sinan Yağcı, İshak Şahin Özer, Celal Alp Öğer.

Disiplin Kurulu Üyeleri: İlhan Çetinkaya, Ferhat Selamoğlu, M. Cihan Aknil.