Arlod 2.Olağan Genel Kurulu gerçekleşti,Sürücü Eğitim Projesinde imzalar atıldı.

Arlod 2.Olağan Genel Kurulu gerçekleşti,Sürücü Eğitim Projesinde imzalar atıldı.
(ARLOD) Okunma Sayısı : 2258

Derneğimiz 2. Olağan Genel Kurulu Arlod Dernek Merkezinde 21 Şubat 2007 tarihinde üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Kurul Başkanlık Divan'ın oluşturulmasının ardından Arlod Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adnan Ağaçlı'nın konuşması ve saygı duruşu ile başlayan Genel Kurul etkinlikleri, Arlod Genel Müdürü Sayın Reha Uran'ın yıllık faaliyet raporunu ve bütçe gerçekleşmelerini kapsayan sunumu ile devam etti.

Oluşturulan gündem maddeleriyle devam eden toplantıda, üyelere verilen yemeğin ardından Arlod yeni Yönetim Kurulu seçimi de tamamlandı. Omsan Lojistik Genel Müdürü Sayın Osman Küçükertan yeni Arlod Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine oy birliği ile seçildi.

Gerçekleştirilen Koç Sistem, Auto-Drom sunumlarının ve Kocaeli Ünüversitesi ile ARLOD Eğitim projesinin detaylarının görüşülmesinin ardından, ARLOD – Auto-Drom Eğitim Merkezi arasında oluşturulan ve Pratik ve Teorik Sürücü Eğitimlerini imza altına alan İşbirliği Protokolü de Dernek Başkanı Adnan Ağaçlı ve Auto-Drom Genel Müdürü Ethem Genim tarafından karşılıklı olarak imzalandı.

Basın mensuplarının görüntü almaları ve Yöentim Kurulunun soruları cevaplamasının ardından sona eren 2. Olağan Genel Kurul Toplantımız bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısında bir araya gelmek üzere sona erdi.