Basında Arlod

Hakan Albayrak: Honda gider, Tesla gelir

LOJİPORT

ARLOD Başkan Yardımcısı Hakan Albayrak, “Honda gitme kararı aldı, Tesla da gelme kararı aldı. Biri gider, diğeri gelir. Önemli olan ülkede üretimin devam etmesi. Sektör ölmez, mutlaka kaybedenler de olabilir ama sektör yaşayacaktır” diyor.

"2018 kayıp yıldı, pozisyon almak için destek şart"

14. Olağan Genel Kurulu 'nu gerçekleştiren Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) üyeleri, 2018'in kayıp bir yıl olduğunun altını çizerek, hükümet ve sektör dinamiklerinin bu duruma kayıtsız kalmayıp, araç lojistiği sektörüne destek vermelerini istedi.

ASIL KORKUMUZ 2019 YILI

Hizmetix Dergisi

ARAÇ LOJİSTİKÇİLERİ DERNEĞİ (ARLOD) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN AĞAÇLI, “2 SENE ÖNCE 1 MİLYONU AŞAN PAZAR, GEÇEN YIL 900 BİNLERDEYDİ. BU YIL BEKLENTİ 600 BİNLERE KADAR DÜŞTÜ. ASIL KORKUMUZ 2019 YILI.” DİYOR

ARLOD yoluna Adnan Ağaçlı ile devam ediyor

LOJİPORT

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) 13. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Genel kurul sonrası yapılan seçimde yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri belirlendi.

Araç lojistikçileri sektöre paralel büyüyor

Hizmetix Dergisi

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı, “Sektöre daha iyi hizmet verebilmek ve olası riskleri en aza indirmek için çekici ve oto taşıyıcı ünitelerini belli periyotlarla ve sürekli yeniliyor, otomotiv sektörüne paralel olarak gelişimimizi sürdürüyoruz” dedi.

Otomotiv satışları, araç lojistiğine birebir yansıyor

Hizmetix Dergisi

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı, “Araç Lojistiği sektörü, tedarik-üretim-nihai müşteri teslimlerine kadar tüm süreçlerde yer alıyor. Otomotivdeki satış rakamları, Araç Lojistiği sektörüne taşıma sayısı olarak birebir yansıyor” dedi.

ARLOD 11. Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi

www.lojiyol.com

Araç Lojistikçileri Derneği’nin (ARLOD) 11. Olağan Genel Kurulu, ARLOD Dernek Merkezi toplantı salonunda, 12 Şubat 2016 tarihinde üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. 

Otomotiv pazarında daralma yaşanabilir

Lojiport

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı, Uluslararası piyasalardaki gelişmeler, yurtdışı ve yurtiçindeki yoğun gündem ve terör olayları gibi nedenlerden dolayı otomotiv pazarındada daralmalara yaşanabileceğini söyledi.

Adnan Ağaçlı yeniden başkan

Taşımacılar.com

ARLOD ( Araç Lojistikçileri Derneği) 10. Olağan Genel Kurulunu Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Otelde yaptı.Adnan Ağaçlı yeniden başkan seçilirken sektörle ilgili değerlendirmelerini paylaştı.