Bültenler

Honda'dan Avrupa için yeni SUV açıklaması!

Habertürk

Japon otomobil üreticisi Honda, C-segmentinde yeni bir SUV model geliştirdiğini duyurdu. ZR-V isimli otomobilin Avrupa'da 2023 yılından itibaren hibrit motor ile satışa sunulacağı açıklandı. Fakat, Honda Avrupa tarafından otomobil hakkında herhangi bir görsel paylaşılmazken, Honda Çin'in ZR-V, Honda Amerika'nın ise HR-V ismi ile aynı aracın görsellerini paylaşması çeşitli spekülasyonlara yol açtı.

Toyota’nın net ve işletme kârı arttı

Dünya Gazetesi

Toyota Motor, 2021 mali yılında işletme kârını yüzde 36,3 artışla 3 trilyon yene (23 milyar dolar), net kârını ise yüzde 26,9 artışla 2,85 trilyon yene (21,8 milyar dolar) çıkardı.

Yeni 2022 Kia Cerato Türkiye fiyatı ve özellikleri

Donanım Haber

Yeni 2022 Kia Cerato Türkiye'de satışa sunuldu. Peki yeni Kia Cerato 2022 fiyatı ne kadar? Şimdilik tek motor ve donanım seçeneğiyle gelen yeni Cerato'nun özellikleri ve fiyatı haberimizde:

Fiyatlar değişti! İşte en ucuz sıfır araçlar

Haber7

Sıfır otomobil alacaklar için internet sitelerinde yer alan fiyat listelerine göre en uygun modelleri listeledik. İşte Türkiye'de satış yapan markaların liste fiyatlarına göre en ucuz sıfır modelleri...

Toyota, 14 üretim bandını geçici olarak durduruyor

Dünya Gazetesi

Toyota Motor, Şanghay'daki salgın tedbirlerinin yol açtığı Çin çıkışlı parçalara yönelik tedarik aksaklıkları nedeniyle 14 üretim bandını, 6 günlük süreyle durduracak.

Yeni Hyundai elektrikli araba fabrikası için adaylar ABD ve Gürcistan

otoajanda.com

Türkiye’deki fabrikasında yıllık 230 bin üretim kapasitesine sahip olan Hyundai, yeni elektrikli araba (EV) modelleri için çalışma alanını genişletmek istiyor. Yeni bir elektrikli araç üretim tesisi kurmayı planlayan Hyundai’nin adaylarının Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ve Gürcistan olduğu belirtildi.

Yerli otomobil Togg için iş birliği teklifi

Haber7

Kazakistan Dijital Kalkınma, İnovasyon ve Havacılık Sanayi Bakanı Bagdat Mussin 'Togg'u çok beğendik. Öyle büyük ve inovatif projelerde yeni iş birlikleri başlarsa çok güzel olur' dedi.

Dizel krizi büyüyor! Fiyatlar daha çok artacak

AA

Rusya'nın Ukrayna'da başlattığı savaş sonrası değişen küresel enerji dengeleri nedeniyle dizel tedarikinde büyüyen arz kısıtı fiyatlara artış olarak yansımaya devam ediyor. Uzmanlara yakın dönemde emtia fiyatlarında bir düşüş beklenmiyor.