Bültenler

Dikkat! En cazip aylar... Kasko ücretlerine yeni ayar!

cnnturk.com

Sıfır araçlara yönelik tedarik sıkıntısının sona ermesi, bayilerin kampanya dahilinde fiyatları indirmesi, ikinci elde de fiyat düşüşleri ile birlikte oto piyasası dengeye oturdu. Bu süreçte kasko fiyatlarında bir gerileme oldu mu? Tüketici Konfederasyonu Sigorta Komisyonu Başkanı (TÜKONFED) Turusan Bağcı merak edilen soruları cevapladı.

Volkswagen'den elektrikli modeller için yüzde 10 ÖTV hedefi

Habertürk

Volkswagen'in (VW) 2002 yılından beri yollarda olan ilk SUV modeli Touareg, üçüncü neslinde makyaj operasyonu geçirdi. Yeni Touareg, markanın en pahalı modeli olarak bayilere geldi. Yeni Touareg'den bu sene 100, seneye ise 200 adet satış rakamı hedeflediklerini kaydeden Volkswagen Binek Araç Genel Müdürü Gino Bottaro, "Gösterişi sevmeyen, premium deneyim yaşamak isteyen, mütevazı bir hedef kitleye ulaşmayı amaçlıyoruz" dedi.

Elektrikli Peugeot 308 Türkiye’de

Dünya Gazetesi

Fransız marka Peugeot model ailesini genişletmeye devam ediyor. Geçten hafta 1 milyon 565.000 TL’lik E-308’i piyasaya sunan marka son olarak bu hafta, Türkiye’ye 2004 ilk çeyreğinde gelecek olan E- 208’in lansmanını İspanya’da gerçekleştirdi.

IVECO’nun 2024 modelleri göründü

Dünya Gazetesi

IVECO, 1 milyar euroluk yatırımla tüm ürün ve hizmet yelpazesini yeniliyor. Yeni seri araçlarda yüzde 10 yakıt verimliliği elde edilecek.

Hollandalı yolda... Türkiye'ye marka yağmuru sürüyor

cnnturk.com

Yıl sonu yaklaşırken, Türkiye’ye yeni markalar girmeye devam ediyor. Son olarak BYD’nin ardından iki otomobil markası daha Aralık’ta satışa çıkacak. Aykırı Hollandalı Carver da, bu yağmura dahil oldu...

Sedan araç üretiminde geri dönüş arayışı... Pazarı büyütecek hamle

cnnturk.com

Bir zamanların gözdesi sedan otomobillerin pazar payları yüzde 27’ye düştü. Ancak önümüzdeki yıl yeniden sıçrama yapabilir. VolsWagen Binek Araç Genel Müdürü Gino Bottaro, Passat’ın varisi, elektrikli sedan modeli ID.7’yi, 2024’ün üçüncü çeyreğinde getirmeyi planladıklarını belirtiyor. Geçen yıl üretimi biten Passat Sedan, dünyada en çok Türkiye’de satılıyordu.

Voyah Dream'in Türkiye fiyatı belli oldu!

insideevs.com.tr

Çin’in otomotiv devlerinden Dongfeng çatısı altında yer alan, premium elektrikli otomobil üreticisi Voyah, amiral gemisi olarak konumladığı lüks MPV modeli Dream’in Türkiye satış fiyatını açıkladı.

Ford Trucks, Yeni Serisi F-LINE ile tasarım, teknoloji ve güvenliği bir arada sunuyor

Dünya Gazetesi

Ford Trucks yeni tasarımı, bağlanabilirlik teknolojisi ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle konforlu sürüş deneyimi sunan yeni serisi F-LINE’ı tanıttı. Yol, inşaat ve çekici olmak üzere üç segmentte modern bir tasarımla yaratılan yeni seri, yüksek performansın yanı sıra bağlı araç teknolojisi ile müşterilerine verimlilik ve maksimum yolda olma imkânı sunuyor.