Bültenler

Togg CEO'su Karakaş, teslim edilen Togg sayısını açıkladıv

Dünya Gazetesi

Togg Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Gürcan Karakaş, "Şu ana kadar 170’e yakın aracımızı teslim ettik ve bu teslimatları yaparken şunu da düşünmemiz lazım; bize ilk siparişleri vermiş Devlet Malzeme Ofisi var, dolayısıyla o siparişler çerçevesinde teslimatları yapıldı ve daha sonra deneyim merkezleri oluşturduk ve sizlere, kullanıcılarımıza göstermek üzere onların kullanımı için araçlarımızı hazırladı

GM elektrikli modelleriyle Avrupa’ya dönüyor

Carmedya.com

Uzun bir süredir spor otomobiller dışında Avrupa pazarlarında görünmeyen General Motors, elektrikli modelleriyle yakın zamanda kıtaya geri dönmeyi planlıyor.

Otomobilde senetli satış dönemi

cnnturk

Araç fiyatları sürekli artıyor ama bu artışa rağmen vatandaşın da talebi sürüyor. Bankalardansa taşıt kredisi almak gün geçtikçe zorlaştı. Otomobil sektörü de bu çıkmazı senetli satışla aşmaya çalışıyor.

Avenger ödülü kaptı

Dünya Gazetesi

Son dönemin konuşulan modellerinden Jeep Aven­ger, İngiliz Autocar tarafından düzenlenen ödül töreninde kap­samında "En İyi Küçük Otomo­bil" seçildi.

Stellantis, Orta Doğu ve Afrika 2022 yılı sonuçlarını açıkladı

AA

Şirketten yapılan açıklamaya göre sonuçlar, şirketin önümüzdeki 10 yıl için Dare Forward 2030 'iddialı' stratejik planını uygulama performansını gözler önüne serdi. Bu plan şirketi, pazar payı, müşteri deneyimi ve enerji geçişinde liderliğe taşımayı kapsıyor.

Makyajlı Hyundai i20'nin resmi görselleri paylaşıldı

Donanım Haber

Makyajlı Hyundai i20, iç ve dış tasarımında yapılan ufak kozmetik dokunuşların yanı sıra yeni renk seçenekleri, jant tasarımları ve güncellenen teknolojileri ile bu yıl içerisinde satışa sunulacak.

Lexus, TX için ilk teaser'ını yayınladı!

motor1.com

Lexus TX, premium markanın ürün yelpazesine katılan en son SUV olarak karşımıza çıkacak. Marka şimdi modelin ilk teaser görüntüsünü paylaşarak heyecanı artırıyor. Haberimizin kapak fotoğrafında inceleyebileceğiniz otomobil ile ilgili marka her ne kadar fazla detay vermese de büyük bir şeyin geleceğini söylüyor.

Porsche 718 Spyder RS resmen tanıtıldı

NTV

Porsche, 718 serisine yeni ve daha güçlü bir versiyon ekliyor. Markanın uzun zamandır üzerinde çalıştığı 718 Spyder RS resmen tanıtıldı. 911 GT3'ün atmosferik motoru ilk kez üstü açık bir spor otomobilde kullanılıyor.