Bültenler

Otokoç 2.El ikinci şubesini Mardin'de açtı

AA

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, "Mardin bayimiz, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve yüksek performansı ile gelecekte yurt genelinde açılacak yeni bayilerimiz için son derece ilham ve cesaret verici bir örnek teşkil edecek" dedi

Toyota, binlerce otomobilini geri çağırıyor

Haber7

Japon otomobil üreticisi Toyota, gevşeyebilecek bijon cıvataları nedeniyle dünya çapında 2 bin 700 elektrikli bZ4X crossover aracını geri çağırıyor.

Türkiye’deki ilk tam elektrikli Japon Subaru Solterra

otoajanda.com

Türkiye’de ilk tam elektrikli Japon otomobili Subaru Solterra AWD satışa çıkıyor. Toplam 2018 beygir gücündeki biri önde diğeri arkada iki elektrikli motor; yeni Subaru modelinin ikiz kalbini oluşturuyor.

Elon Musk: Yeni fabrikalarım milyarlarca dolar kaybediyor

Haber7

Tesla CEO'su Elon Musk, Çin limanlarında yaşanan sıkıntılar ve batarya teminindeki yetersizlik nedeniyle Tesla'nın Teksas ve Berlin'de kurduğu yeni fabrikaları üretimlerini artırmakta zorlandıklarını ve milyarlar dolar kaybettiklerini söyledi.

Rolls Royce'tan işçilere 2 bin sterlin

Haber7

İngiltere'de araba markası Rolls Royce, 14 binden fazla çalışanına artan hayat pahalılığı nedeniyle bir sefere mahsus 2 bin sterlinlik bir ödeme yapacak.

2023 Honda CR-V'nin iç mekanı da ortaya çıktı

Donanım Haber

Japon üretici, yeni Honda CR-V'nin tasarımını parça parça açığa çıkarıyor. Dış tasarımın ardından şimdi de SUV'un tepeden tırnağa yenilenen konsolunu gösteren bir görsel paylaşıldı.

Petrolde düşüş yüzde 4’ü aştı

Hürriyet Gazetesi

Brent petrolde düşüş yüzde 4’ü aştı. Varil fiyatı 109 dolar indi. Geçen hafta altın yüzde 1,7, platin 4,3, paladyum 6,2, gümüş yüzde 1 geriledi.