ARLOD 10.Yönetim Kurulu Toplantısı fotoğraf ve tv çekimleri

ARLOD 10.Yönetim Kurulu Toplantısı fotoğraf ve tv çekimleri
(ARLOD) Okunma Sayısı : 2407

ARLOD 10.Yönetim Kurulu Toplantısı Autodrom tesislerinde gerçekleştirildi.

16 Kasım 2006 tarihinde Autodrom tesislerinde gerçekleştirilen ARLOD Yönetim Kurulu toplantısı ARLOD Genel Müdürü Reha Uran'ın açılış konuşmasıyla başladı.

Autodrom Genel Müdürü Ethem Genim'in, ARLOD Yönetim Kurulu'na yönelik gerçekleştirdiği görsel sunum ve 'ARLOD - Autodrom işbirliği başlıkları' konulu görüşmelerin ardından yenen yemekte sektörümüzü ilgilendiren farklı konular hakkında görüş alışverişinde bulunma fırsatı elde edildi.

Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinin binek oto ve tır çekicisi ile yaptıkları test sürüş ve simulasyonlarının ardından tesislerin gezilmesi organizasyonun renkli bölümünü oluşturdu. Kendilerine tahsis edilen alanda tekrar toplanan ARLOD Yönetim Kurulu üyeleri, sürücü eğitimleri ve diğer ARLOD projeleri konulu toplantılarını gerçekleştirdiler. Gün bitiminde Autodrom özel galerisini gezen Yönetim Kurulu üyeleri toplu resim çekiminin ardından Yönetim Kurulu organizasyonunu tamamlamış oldular.

Bu vesile ile Yönetim Kurulu toplantımıza ev sahipliği yapan Sn.Genim ve ekibine ARLOD olarak içten teşekkürlerimizi sunarız.