Bülten Arşivi - Mart 2023

İspanyol marka ABD'ye girmek için kolları sıvadı

Habertürk

Volkswagen Grubu markalarından Cupra, ABD pazarına girmek için hazırlıklara başladığını duyurdu. Markanın CEO'su Wayne Griffiths, ""Küresel bir marka olma hedefimiz doğrultusunda, Kuzey Amerika pazarına giriş için şartları analiz etmeye başladık. Markamızın otomobilleri ABD'de potansiyel müşteriler ile test ediyoruz. Amerikalıların Cupra'nın tasarım ve performansını seveceğini düşünüyoruz" dedi. Cupra'nın, gelecekte elektrikli otomobilleri ile ABD'de varlık göstermek istediği belirtiliyor

Yeni Subaru Wilderness bir teaser ile kapımızı çaldı!

msn haber

Subaru, yeni bir Wilderness üzerinde mesai yapmaya tam gaz devam ediyor. Bu minvalde marka, Wilderness ailesini genişletme planlarını duyuran bir teaser ile karşımıza çıkıyor. Belirtmek isteriz ki kendisini 5 Nisan'da düzenlenecek New York Otomobil Fuarı'nda görebileceğiz.

Merakla beklenen 2023 Dodge Challenger SRT Demon 170 tanıtıldı

Motor 1 Türkiye

Amerikan otomobil üreticisi Dodge, uzun süren teaser sürecinin ardından Dodge Challenger SRT Demon 170'in tanıtımını gerçekleştirdi. Tasarımıyla ve teknik özellikleriyle oldukça dikkat çekmeyi başaran aracın ayrıntılarına gelin hep birlikte yakından ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Hyundai elektrikli araçlar için şarj robotu üretti

Dünya Gazetesi

Hyundai Motor Grubu, elektrikli araçlar (EV) için otomatik şarj robotu (ACR) geliştirdiğini açıkladı. Hyundai, tüm ortamlarda rahatlıkla çalışabilecek, 3D kameralı ve yapay zeka özelliğine sahip bir şarj robotu üretti. ACR, 31 Mart - 9 Nisan tarihleri arasında 2023 Seoul Mobility Show'da sergilenecek.

İşte ikinci elde en çok satılan otomobil modelleri

Dünya Gazetesi

Türkiye ikinci el online araç pazarında geçen ay Volkswagen (VW) en çok tercih edilen marka olurken, model bazında binekte en çok Egea, hafif ticaride ise Doblo satıldı.

Otomotive bayram erken geldi

Dünya Gazetesi

Otomotiv piyasasında seçim öncesi satışların hız kesmeden devam ettiğini ancak sıfır araç bulamayan vatandaşların ikinci el araçlara yöneldiğinin altını çizen Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Başkanı Aydın Erkoç, "Şu anda sıfır araç satan bayii yok" dedi.

Citroen Ami bahara özel avantajlarla online satışta

AA

Sıfır emisyon değerine sahip tamamen elektrikli yapısıyla tüm kent merkezilerine erişim imkanı yanı sıra sessiz bir sürüş sağlan Citroen Ami, mart ayında avantajlı fırsatlarla sahiplerini bekliyor